ניהול סיכונים לקוי עלול להוביל לחדלות פירעון

בעלי Bottom-Line, מציע דרכים לבחירת הביטוח האופטימאלי, שעשוי לדבריו לחסוך לחברה מאות אלפי שקלים ולהצילה מקריסה
מיה זרניצקי

שיפור הרווחיות במסגרת השבחת חברות הוא נושא קריטי להצלחת עסק. לא פעם אנו רואים עסקים שמתנהלים תוך חוסר תשומת לב לנושא וכשנזכרים יכול להיות מאוחר מדי.
"עסק חייב להתנהל בצורה קפדנית", אומר הבעלים של
Bottom-Line העוסקת בהשבחת חברות, "הבעיה היא שכאשר העסק מתחיל לדמם ולעבוד בצורה לא יעילה אנו לא תמיד רואים זאת וכשמגלים את הבעיה צריך להיכנס לטיפול אינטנסיבי".
אם תרצו זה כמעט כמו הגוף שלנו. פצע פנימי או דימום פנימי שלא מטופל ולא מזוהה בהקדם יכול להתפתח לסיבוך לא נעים.

עבד בעבר בחברות, כמו אמדוקס וקומברס. בקומברס הוא שימש כדירקטור, מנהל ההתייעלות, מנהל הסיכונים וכמבקר הפנים של החברה וכ=CFO של אזור אמריקה הלטינית. הוא מאמין שנושא ההתייעלות והשבחת החברות אינו נחלתן היחידה של חברות גדולות, אלא גם של עסקים קטנים ובינוניים.

ניהול הסיכונים והביטוח בחברה הוא נושא מהותי שניהל נכון שלו יכול לסייע בהשבחת חברות, משני טעמים:
חסכון כספי בעלות הגבוהה של הביטוח וכמובן הגנה מפני קטסטרופות.
קראו עוד

משביחים את הערך

(כתבה מתוך גלובס)

דנה גלבר

כיצד משביחים את ערך החברה, האם התייעלות היא בהכרח שם נרדף לפיטורי עובדים, איך מקטינים הוצאות ולמה כדאי להשקיע בשיפורים שמשפיעים על הרווח הנקי מאשר בהגדלת המכירות שיפור הרווחיות במסגרת השבחת חברות הוא נושא קריטי להצלחת עסק. לא פעם אנו רואים עסקים שמתנהלים תוך חוסר תשומת לב לנושא וכשנזכרים יכול להיות מאוחר מדי.

"עסק חייב להתנהל בצורה קפדנית", אומר מנהל חברת Bottom-Line העוסקת בהשבחת חברות, "הבעיה היא שכאשר העסק מתחיל לדמם ולעבוד בצורה לא יעילה אנו לא תמיד רואים זאת וכשמגלים את הבעיה צריך להיכנס לטיפול אינטנסיבי". אם תרצו זה כמעט כמו הגוף שלנו. פצע פנימי או דימום פנימי שלא מטופל ולא מזוהה בהקדם יכול להתפתח לסיבוך לא נעים.

מנהל Bottom-Line עבד בעבר בחברות, כמו אמדוקס וקומברס. בקומברס הוא שימש כדירקטור, מנהל ההתייעלות וכמבקר הפנים של החברה וכ=CFO של אזור אמריקה הלטינית. הוא מאמין שנושא ההתייעלות והשבחת החברות אינו נחלתן היחידה של חברות גדולות, אלא גם של עסקים קטנים ובינוניים.

קראו עוד

מיקסום רווחים

אם עד היום כאשר ניגשתם לנהל מו”מ עם לקוח נתתם הצעת מחיר שהסתמכה על חישוב אינטואיטיבי מהיר, דעו שבניית מודל מתמטי לקבלת החלטות יכולה לשפר את רווחיות החברה באופן משמעותי וגם את מהירות התגובה שלכם מול המתחרים

צביקה רובינס

”על ידי בניית מודלים לקבלת החלטות ושימוש בהם לפני כל התנהלות עסקית ולפני כל משא ומתן של החברה יכולה לשפר את רווחיותה באופן משמעותי,“ אומר הבעלים של חברת Line Bottom – העוסקת בהשבחת חברות ובין לקוחותיה החברות הגדולות במשק. , המשמש גם כמרצה באוניברסיטת חיפה ובר אילן, עבד בחברות, כמו אמדוקס וקומברס. בקומברס הוא שימש כדירקטור, מנהל ההתייעלות וכמבקר הפנים של החברה וכ- CFO של אזור אמריקה הלטינית ועסק בנושא משא ומתן ובניית מודלים לקבלת החלטות. כמי שעוסק בנושא שנים רבות מאמין שבניית מודלים לקבלת החלטות יכול לשפר את רווחיות החברה ואת מהירות התגובה מול השוק.

קראו עוד